دورنما

زندگی سالم آگاهانه برای تمام افراد جامعه

ماموریت

ایجاد اشتیاق برای سالم زندگی کردن

تعهد نامه

ما متعهد هستیم که همیشه اطلاعات موثق و به روز را در اختیار شما قرار دهیم.

در دنیای امروز یک جستجوی ساده در گوگل احتمالاً شما را بیشتر نگران می‌کند تا مطلع. ما برای کمک اینجا هستیم. تمام مطالب ما از مقاله‌های تایید شده‌ی روز دنیا در اختیار شما قرار می‌گیرد و از فیلتر متخصصین تغذیه می‌گذرد. چه در مورد تغذیه، چه ایجاد عادات جدید و چه سلامت جسمانی، ما با متخصصین هر زمینه همکاری می‌کنیم که مهر تایید آنها رو در تمام ابعاد بگیریم تا سفر سلامتی شما ایمن‌تر از همیشه باشد زیرا شما و سلامتی شما برای ما مهم است.

روزه ‌متناوب در علم تغذیه روز دنیا ثابت شده است. علاوه بر این تیم هلساول برای تست کردن ایده‌ی هلساول که روزه متناوب (Intermittent Fasting) و تغذیه آگاهانه (Food Awareness) است طی چند ماه از چند داوطلب استفاده کرد. هدف از این تست افزایش اعتبار ایده هلساول بود که افراد را در ایران با این روش آشنا کنیم تا شاهد بازخورد واقعی‌تر این ایده باشم.

اعضای تیم

پگاه جهان خواه
مدیر عامل
هم بنیان گذار
شایان عراقی
کارشناس فنی
هم بنیان گذار
مهتاب نصراله پور
توسعه دهنده کسب و کار
فرزانه آسوده
متخصص تغذیه

درباره هلساول

همه ما یک سری عادات روزانه داریم. کارهایی که هر روز انجام می‌دهیم، بدون اینکه واقعاً به آنها فکر کنیم. قهوه صبحگاهی، شیرینی خوردن به عنوان عصرونه، ناخنک زدن‌های دیروقت و… . بعضی اوقات حتی متوجه نمی‌شویم که این عادات را هر روز تکرار می‌کنیم. اما متوجه تأثیرات آنها روی بدنمان هستیم. متوجه می‌شویم که کمی کندتر می شویم، یا شلوار جین مان کمی تنگ‌تر شده، یا بلند شدن از خواب برای ما دشوار‌ است.

ما در هلساول به عادت‌ها و سبک زندگی افراد اهمیت می‌دهیم. ما می دانیم که عادت‌ها مواردی هستند که تصمیمات شما را شکل می دهند، مانند خوراکی که هنگام گرسنگی ناخودآگاه به سمت‌اش می‌روید، نحوه کار و حتی نحوه غذا خوردن شما. ما می دانیم که این عادات نیروی محرکه افزایش و کاهش وزن شما هستند.

تیم هلساول از علم روز دنیا، تحقیقات، مطالعات و بینش‌های خود برای ساختن اپ هلساول استفاده کرده است که به شما کمک می‌کند تا عادت های خود را دوباره سیم کشی کنید. ما در هلساول عقیده داریم که دوران رژیم‌های سخت و کوتاه مدت به پایان رسیده. علم روز دنیا تمرکزش را روی زمان‌بندی غذا و محدود کردن کربوهیدرات می گذارد. به این صورت که شما از طریق فستینگ (روزه متناوب) می‌توانید در بازه‌های‌ مشخص به بدن خودتان استراحت دهید و غذا نخورید.

بعلاوه، تاکید این علم روی یک روش کم کربوهیدرات اما پر پروتئین و چربی‌های طبیعی است که با این روش شما می‌توانید خواب بهتری داشته باشید، پر انرژی باشید و احساس سبکی و راحتی کنید. ما از طریق اپلیکیشن هلساول افراد را در این مسیر همراهی می‌کنیم.

به تیم ما ملحق شوید!

اگر مایل به همراهی ما در این ماموریت هستید به ما ملحق شوید.

موقعیت‌های شغلی
هلساول